top of page

HAKKINDA

Hakkımızda

Merhabalar. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden Psikolog ünvanı alarak mezun oldum. Mesleki bilgi ve donanımlarımı mezuniyet sonrası aldığım onlarca eğitim ve programlarla geliştirme gayreti içerisinde oldum. Zamanla edindiğim bilgi, donanım ve tecrübelerimi danışanlarımın sorunlarını çözmede etkin şekilde kullanıyorum. Aynı zamanda bu birikimlerimi öğrenci yetiştirerek ve psikologlara, aile danışmanlarına, yaşam koçlarına eğitimler vererek değerlendiriyorum. İnsan beyni ve bilinçaltını yeniden yapılandırarak danışanlarımın sorunlarına daha etkili ve kalıcı sonuçlar oluşturmaya başlayınca bu alanda daha çok yoğunlaşarak birçok etkili tekniği de seanslarıma ekledim.

     

Seansa gelen danışanlarıma Psikoterapi tekniklerini uygularken aynı anda meditatif trans altında hipnotik bilinçaltı telkinler verip bir diğer yandan enerji terapisi, frekans terapisi ve müzik terapisini uyguluyorum. Normalde 6 ayrı seansta ve 6 ayrı branşta alabilecekleri seansı tek seferde uygulamış oluyorum. Böylelikle sorun ya da problem her ne ise ona 6 ayrı noktadan aynı anda saldırarak hücum terapisi yapmış oluyorum. Bu danışanımın sorunlarını standart prosedürlerden en az yarı yarıya daha kısa sürede çözmemi sağlıyor. Seans sayısı ciddi anlamda azalmış oluyor.      

Aynı zamanda yapay zeka destekli akıllı testlerle danışanımızın zihin haritasını, sorunlar listesini ve terapideki gelişmelerden elde ettikleri sonuçları da tarafsız bilimsel geçerliliği kanıtlanmış yapay zeka algoritmalarıyla da görmesini sağlıyoruz. Bir anlamda ilk geldiği andaki yapılan yapay zeka test sonuçları ile sonraki seanslarda yapılan test sonuçlarını ayrıntılı bir şekilde ve grafiklerle kişiye sunuyorum. Böylelikle yaptığım çalışmanın etkisini bilimsel veri olarak da görmüş oluyor. Üniversite kariyerime ilaveten aldığım eğitimlerden bazılarını belirtmek gerekirse; Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı, Hipnoz ve Hipnoterapi, Nlp Teknikleri, Eft Teknikleri, Emdr Teknikleri, Somato Psişik Dengeleme, Rezonans Terapileri, Frekans Terapileri, Müzik Terapileri, Enerji Terapileri, Süptil Enerji Terapileri, Theta Healing, Nefes ve meditasyon, Aile Dizimi, Yapay Zeka Algoritmalı Psikolojik Testleri sayabilirim. Halihazırda seanslarımda kişinin durumuna en uygun çözümü sunacak tekniklerden bir protokol oluştururken bu bilgilerimi kullanıyorum. Üniversite onaylı sertifika verdiğimiz eğitimlerle de öğrenci yetiştirmeye devam ediyorum. Hipnoz ve Hipnoterapi, Bilinçaltı Yapılandırma ve Yeniden Kodlama, Bioenerji Uzmanlığı, Derin Kök İnanç Tespit ve Revizyonu, Hipnotik Dil Kalıpları, Gizli İkna Taktikleri bunlardan bazıları. Kişisel Gelişim Seminerleri, okullarda öğrenci başarısı ve rehberlik hizmetleri, şirketlerde motivasyon, personel idaresi ve yönetici eğitimleri, Satış ve Pazarlama tekniklerinde psikolojik yaklaşım yöntemleri, Öğrenci ve Yaşam Koçluğu vb. alanlarda tecrübelerimi kişilerle, özel ve kamu kurumlarıyla paylaşmaya devam ediyorum. Noesis Akademi Eğitim Koordinatörlüğü, Eğitmen Eğiticiliği ve Yapay Zeka Destekli Akıllı Ölçekler Test Merkezi sorumluluklarımı da eklediğimde insan psikolojisi ve eğitimi alanında oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahibim.

     

Tv programları, sosyal medya programları ve özel video çalışmalarıyla da toplumsal sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalışıyorum. Ana Prensiplerimizden birisi imzaladığımız KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) kapsamında tüm danışanlarımızın bilgilerinin gizli kalacağını yasal olarak taahhüt etmiş olmamızdır. Bir diğeri de para odaklı değil fayda odaklı çalışma ilkesine inanıyor olmamızdır. Çözemediğimiz bir sorun karşılığında aldığımız ücretin hakkımız olmadığı inancındayız ve bununla ilgili düzenlemelerde yapıyoruz.

bottom of page